Jestem nauczycielem-konsultantem, wykładowcą i trenerem. Zajmuję się edukacyjnymi zastosowaniami najnowszych technologii (w tym mobilnych i chmurowych), nowoczesnymi metodami edukacyjnymi (w tym metodą projektu, WebQuestu i e‑portfolio), ocenianiem wspierającym rozwój, metodyką planowania, tworzenia i prowadzenia kształcenia zdalnego i hybrydowego. Pomagam nauczycielom i szkołom w planowaniu i realizacji zmian, innowacji i rozwoju.
Jestem autorem szkoleń, programów oraz licznych publikacji naukowych i popularyzatorskich o tej tematyce. Prowadzę szkolenia nauczycieli i rad pedagogicznych. Założyłem i prowadzę niekomercyjny portal edukacyjny Enauczanie.com.
>>Więcej
_________________________________
Zapraszam do moich serwisów tematycznych:
Niekomercyjny portal edukacyjny.
Nowoczesne metody edukacyjne wspomagane technologiami i nowoczesne technologie edukacyjne - mobilne i chmurowe. Użyteczne przykłady dobrych praktyk tworzone przez praktyków i dla praktyków. Serwis został zbudowany wyłącznie w oparciu o proste, w pełni bezpłatne, ogólnodostępne rozwiązania, z założenia w żaden sposób nie angażuje środków finansowych. Nikt z jego autorów nie czerpie z niego zysków.
Nowa era tanga. Niekomercyjny serwis hobbystyczny.
Tango argentyńskie, to taniec dobrych emocji, taniec o stuletniej historii, który dziś jednocześnie rozpala wyobraźnię ludzi młodych i błysk w oczach seniorów, który łączy i godzi różne nacje i generacje, kontynenty i temperamenty.